Náš tým

Chutnej tým

Chutnej crew

Petr, Matěj, Jirka

PETR

Osobnost, díky které Chutnej nezůstalo pouhou myšlenkou. Zakladatel veganské kuchyně na Letné a na Vinohradech, duší vytrvalec v mnoha ohledech. Člověk, který běží svým ambicím naproti, a to doslova. Své sny naplňuje i v oblasti sportu, rád se věnuje běhu, při kterém ho napadají ty nejlepší myšlenky pro podnikání. Již od úplného začátku se aktivně věnuje projektu Chutnej. Pizzař, analytik nebo finanční a potravinový technolog? Proč by si Petr vybíral, když zvládá všechno na jedničku. Srdcem fotbalista, bosý vegan i účastník extrémních nočních závodů.

MATĚJ

Kdo miluje kafe, měl by milovat Matěje. Barového virtuóze, který s bohatými zkušenostmi ze světa posouvá hranice v technologii fermentování. Dokonalé zpracování kávy přináší při konzumaci skutečné pocity štěstí a radosti. Fermentování vnímáme jako bránu, ke které potřebujeme klíč (čtěte Matěje). Kdo poznal triky nejlepších barů v České republice i na Slovensku, pražil a připravoval kávu v kultovní značce Double shot, při své práci přímo kouzlí.

JIRKA

Osoba, která se rozhodla změnit svůj život. Veganství vnímá jako elán do života, závazek vůči planetě a zároveň životní styl, který odkrývá skutečný smysl. Je tady pro každého, kdo by si přál nahlédnout do světa, kde všechny bytosti mají srdce na správném místě. Jirka v Chutnej nejen domlouvá nové spolupráce, ale také vytváří zajímavé nabídky s nápaditými produkty, na které můžete být pyšní. Věří, že pro mladší generaci bude veganství samozřejmost, pro kterou stojí za to v současnosti bojovat. A my jsme hrdí na to, že se rozhodl pro lepší budoucnost rvát.

BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ