Chutnej Letná

Restaurace na Letné, to jsou skvělé plant-based pokrmy, pizza, burgery nebo výběrová káva.

Užívejte si čas, kdy můžete být spolu na maximum! Chceme jít naproti akcím, které v rytmu osvěty rozproudí krev k tanci, zpěvu i dalším významným okamžikům. K docílení té nejlepší atmosféry nabízíme i možnost rautu, který díky našemu kuchařskému týmu potěší oko, srdce a především vaše chuťové pohárky. Exkluzivní plant-based nabídka v podobě vylazených pokrmů, burgerů, pizzy  a dalších pochoutek vyniká skvělou chutí i kvalitou! Soukromé i firemní akce se konají v prostorech pod restaurací, kde rádi přivítáme max. 50 osob. Chcete, aby vaše událost byla výjimečná? Spolehněte se na místo, které nabíjí pozitivní energií i přátelským prostředím. A taková je naše restaurace na Letné.  

“Jedním slovem fantastické!!! Naprosto skvělá a velice chutná veganská kuchyně. Velmi často objednáváme přes rozvoz, ale když byl jako speciál uveřejněn steak z korálovce, stavili jsme se osobně. Byl naprosto luxusní! Kuchařům patří velká poklona a obdiv za to, jak skvělá jídla dokáží vykouzlit a jak nad nimi přemýšlí! Když jsem s jedním kuchařem mluvila, byl velmi milý a bylo vidět, jak ho to baví. A lidé v obsluze jsou také milí, ochotní a usměvaví! Velmi přátelské místo se skvělým jídlem a pohodovou atmosférou. Samozřejmě jsou zde vítáni i čtyřnozí přátelé. 🙂
A doporučuji i krafiny a ostatní pečivo z pekárny Krafin, které si zde také můžete dát. I to je nebe v puse! 🙂 Kdyby šlo dát 10 hvězdiček, tato restaurace je dostane. :)”

– Denisa, Google recenze