Chutnej Letná

Restaurace na Letné, to jsou skvělé plant-based pokrmy, pizza, burgery nebo výběrová káva.

Užívejte si čas, kdy můžete být spolu na maximum! Chceme jít naproti akcím, které v rytmu osvěty rozproudí krev k tanci, zpěvu i dalším významným okamžikům. K docílení té nejlepší atmosféry nabízíme i možnost rautu, který díky našemu kuchařskému týmu potěší oko, srdce a především vaše chuťové pohárky. Exkluzivní plant-based nabídka v podobě vylazených pokrmů, burgerů, pizzy  a dalších pochoutek vyniká skvělou chutí i kvalitou! Soukromé i firemní akce se konají v prostorech pod restaurací, kde rádi přivítáme max. 50 osob. Chcete, aby vaše událost byla výjimečná? Spolehněte se na místo, které nabíjí pozitivní energií i přátelským prostředím. A taková je naše restaurace na Letné.  

“Jedním slovem fantastické!!! Naprosto skvělá a velice chutná veganská kuchyně. Velmi často objednáváme přes rozvoz, ale když byl jako speciál uveřejněn steak z korálovce, stavili jsme se osobně. Byl naprosto luxusní! Kuchařům patří velká poklona a obdiv za to, jak skvělá jídla dokáží vykouzlit a jak nad nimi přemýšlí! Když jsem s jedním kuchařem mluvila, byl velmi milý a bylo vidět, jak ho to baví. A lidé v obsluze jsou také milí, ochotní a usměvaví! Velmi přátelské místo se skvělým jídlem a pohodovou atmosférou. Samozřejmě jsou zde vítáni i čtyřnozí přátelé. 🙂
A doporučuji i krafiny a ostatní pečivo z pekárny Krafin, které si zde také můžete dát. I to je nebe v puse! 🙂 Kdyby šlo dát 10 hvězdiček, tato restaurace je dostane. :)”

– Denisa, Google review

Fotogalerie

On Valentine's Day, February 14, 2024, Chutnej will be open only until 15:00. A three-course dinner is planned for the evening, tickets for which can be purchased in advance at this link.

Reservations via the reservation system will therefore not be accepted for the Valentine's evening. Thank you for your understanding.