top of page

O NÁS

Chutnej jsou lidé, rostliny, láska ke zvířatům, přírodě a taky kavárna a kuchyně nabízející pouze jídla a nápoje z rostlinné říše. Nejvíce pracujeme se sezónními lokálními surovinami, zkrátka vaříme z toho, co roste okolo nás. Sbíráme bylinky, ovoce, zavařujeme, nakládáme, fermentujeme, vyrábíme vlastní pastu, kombuchu a mnoho dalšího!

IMG_7394.jpg

Chutné jídlo a
udržitelnost

Chceme ukázat lidem, kteří nemají bližší zkušenost
s rostlinnou stravou, že se rozhodně o nic neochudí. Přesně naopak! Rostlinná jídla mají nepřeberná spektra chutí, jsou pro nás mnohem zdravější a navíc jsou šetrná k přírodě a nestojí za nimi utrpení hospodářských zvířat. 

Na co se těšit

Prostor kavárny a restaurace je pohodové místo se spoustou květin! Máme k dispozici dvě patra, otevřeno máme od pondělí do neděle. Každý den funguje kavárna, nabízíme čerstvé pečivo
z naší pekárny, br
unche až do 16. hod., obědová menu a zážitkové večeře. Pořádáme také speciální události jako jsou koncerty, degustační večeře nebo bazary.

IMG_5294.jpg
IMG_5294.jpg
IMG_7354.jpg

Skvělá poloha

Najdeš nás na Letné, jen dvě minuty chůze od Letenského parku, který nabízí jedny z nejhezčích výhledů na Prahu! Rádi ti půjčíme vybavený piknikový koš a jídlo si můžeš sníst přímo v parku. Pokud chceš trochu delší procházku, tak od nás pohodlně pěšky dojdeš do parku Stromovka, kde uvidíš krásné rybníky a mnoho vodního ptactva.

Široký výběr

Neboj se, že je u nás jen zdravé jídlo! Můžeš si dát třeba pořádný burger s hranolkami nebo vybrat ze spousty sladkostí a k tomu si dát třeba pivo nebo míchaný koktejl. Mrkni do menu!

IMG_5458 3.jpg
krafiny.jpg

Krafiny

Každý den prodáváme čerstvé pečivo z naší sesterské pekárny KRAFIN - 100% rostlinné. Nejpopulárnějším produktem jsou krafiny
z croissantového těsta s různými náplněmi - např. pistácie, karamel, lískový oříšek, panna cotta
s malinou. Nebo si můžeš dát klasický croissant, čokorolku nebo portugalský pastel de nata. K tomu doporučujeme dobrou kávu a tu máme taky!

Ahoj

My jsme Renata a Jirka a makáme na tom, aby Chutnej dobře fungovalo. Jsme propagátoři rostlinné stravy a velcí milovníci zvířat. Chceme, aby se rostlinná strava dostávala k co nejvíce lidem a jsme vděční za každý nový rostlinný podnik kdekoliv na světě! Věříme, že lepší svět není utopie. Těšíme se na setkání v Chutnej!

tento.jpg
bottom of page