23.11. Jungle talks: Kdopak by se Konga bál

Přijďte na jungle talks: Kdopak by se Konga bál s Veronikou a Ondrou 23.11. od 19:00h v Chutnej.

Okusíte, jaké to je žít v nehostinném pralese více než měsíc spolu se vzácnými druhy zvířat. Povídání o dvou cestách do srdce Konga s interaktivním kvízem, překvapením, společnou diskuzí a promítáním záběrů z terénu vám otevře dveře do úchvatného světa Afriky.
Veronika Čermák Macková – herečka, milovnice zvířat, nadšenkyně v oblasti ochrany životního prostředí, podporovatelka projektů na ochranu biodiverzity
Ondra Peč – začínající primatolog a ochranář, věnující se především problematice Wildlife crime a nelegálním obchodem se zvířaty. Kromě afrických aktivit se věnuje i státní ochraně přírody, spolupracuje s Interpolem a snaží se tak zajistit lepší budoucnost světové biodiverzity.

Společně vám poví i o tom, jak probíhají přípravy na měsíc a půl dlouhou expedici, co všechno se může pokazit, jak těžké je přežívat nejen v pralese ale i na savanách a proč jsou naše představy o Africe kolikrát zcela mylné.
Řeč bude také o nebezpečných pytlácích, smrtících nemocech, nepředvídatelném počasí ale i slonech, gorilách, luskounech atd…

BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ