PRAHA VEGANSKÁ – Pětichodová degustační večeře v Chutnej

Lidé z různých pražských projektů dali hlavy i ruce dohromady a tři večery za sebou si pro vás připraví pětichodovou degustační večeři s nejen vinným párováním.

Přijďte si užít pět chodů plných podzimních i zimních chutí a barev a vína z kutnohorského bio vinařství s dalšími speciálně vybranými nápoji.

Přijďte si užít pět chodů plných podzimních i zimních chutí a barev a vína z kutnohorského bio vinařství s dalšími speciálně vybranými nápoji.

Kuchařská nomádka Kateřina (dříve např. Etapa, Skog), Adam z projektu veganského cateringu CATERINC, Eliška z bistra Paralela a plant-based pekárny Krafin, Chutnej šéfkuchař Zahy a další šikovní lidé pražské veganské scény vám zpříjemní začátek prosince.

Projekt Praha Veganská

Rádi bychom pravidelně pořádali různé gastro dýchánky a představovali vám nejšikovnější lidi z veganské scény napříč jednotlivými projekty. Konkurence pro nás není téma, chceme spojovat. Každého čtvrt roku vznikne tým, který pro vás připraví jedinečný zážitek. Párování s víny, vaření podle živlů, hostina uprostřed lesu… Záleží co nás zrovná napadne a kam nás láska ke gastru potáhne.

Chceme popularizovat veganskou gastronomii, inspirovat širokou veřejnost i gastro geeky a vytvářet hmatatelné důkazy o síle rostlinné kuchyně. Autenticita, umami, lokálnost.

Kdy? 

5.-7. prosince, každý večer od 18:30

Kde zakoupit lístek?

https://www.goforboom.com/events/praha-veganska-degustacni-vecere-v-chutnej

FB event

https://fb.me/e/36RYh4MJ4

Kapacita je velmi omezená:)

ENG

People from various Prague projects put their heads and hands together and three nights in a row they will prepare a five-course tasting dinner with not only wine pairing.

Come and enjoy five courses full of autumn and winter flavours and colours and wines from Kutná Hora organic winery with other specially selected drinks.

The team from Chutnej, the culinary nomad Kateřina (formerly e.g. Etapa, Skog), Adam from the vegan catering project CATERINC and other talented people from the Prague vegan scene will make the beginning of December more enjoyable for you.

Prague Vegan Project

We would like to regularly organize various gastro parties and introduce you to the most skilled people from the vegan scene across different projects. Competition is not a topic for us, we want to connect. Every quarter of the year a team will be formed to prepare a unique experience for you. Pairing with wines, cooking according to the elements, feasting in the middle of the woods… It all depends on what comes to mind and where our love of foodie food takes us.

We want to popularize vegan gastronomy, inspire the general public and gastro geeks alike, and create tangible evidence of the power of plant-based cuisine. Authenticity, umami, local.

When?

5-7 December, every evening from 18:30

Where to buy a ticket?

https://www.goforboom.com/events/praha-veganska-degustacni-vecere-v-chutnej

FB event

https://fb.me/e/36RYh4MJ4

Capacity is very limited:)