CHUTNEJ x SLOW FEMME křest Knižního magazínu

Spojili jsme se s online magazínem Slow Femme a plánuje se velká super věc!

 

Slow Femme je online magazín o pomalé módě. Holky z magazínu odvádějí skělou práci v osvětě pomalé módy a díky jejich instagramu a webu je tak snadné začít s pomalou módou. Probírají jak nakupování nového, tak second handového oblečení a mají skvělé tipy na to, jak opravit oblečení nebo si k nim najít nový a silný vztah. Zkrátka tam najdete vše, co vás se spojením pomalé módy napadne a ještě víc!

 

A proto se holky rozhodly že obsah, na kterém doteď pracovaly a sdílely s námi všemi v onlinu už třetím rokem dají dohromady a udělají knižní magazín! Což nám přijde jako skvělý nápad.

 

Udržitelnost je u nás samozřejmě na prvním místě a to zahrnuje všechna odvětví, včetně módy. A tak jsme se spojili se Slow Femme týmem a pořádáme společně u nás na Letné křest jejich magazínu! Těšit se můžeš na celé odpoledne přednášek o módě nebo veganském stravování a SWAPU oblečení, během kterého se potkáš s týmem Slow Femme, který chce tímto způsobem poznat svoje čtenáře a komunitu osobně.

 

program odpoledne:

14:00 – 17:00 SWAP oblečení

16:00 – přednáška s diskuzí o veganském stravování

17:00 – křest Knižního magazínu Slow Femme

17:00 – 18:00 – přednáška s diskuzí o Slow Fashion

po celou dobu: DJ, možnost se potkat s redakcí Slow Femme, káva a dezerty z Chutnej

 

Tak si zapište do kalendáře datum 7.5. 2022, protože budete u nás na Letné swapovat a bavit se, tak abyste to náhodou nezapomněli 🙂.