CHUTNEJ x SLOW FEMME křest Knižního magazínu

Spojili jsme se s online magazínem Slow Femme a plánuje se velká super věc!

 

Slow Femme je online magazín o pomalé módě. Holky z magazínu odvádějí skělou práci v osvětě pomalé módy a díky jejich instagramu a webu je tak snadné začít s pomalou módou. Probírají jak nakupování nového, tak second handového oblečení a mají skvělé tipy na to, jak opravit oblečení nebo si k nim najít nový a silný vztah. Zkrátka tam najdete vše, co vás se spojením pomalé módy napadne a ještě víc!

 

A proto se holky rozhodly že obsah, na kterém doteď pracovaly a sdílely s námi všemi v onlinu už třetím rokem dají dohromady a udělají knižní magazín! Což nám přijde jako skvělý nápad.

 

Udržitelnost je u nás samozřejmě na prvním místě a to zahrnuje všechna odvětví, včetně módy. A tak jsme se spojili se Slow Femme týmem a pořádáme společně u nás na Letné křest jejich magazínu! Těšit se můžeš na celé odpoledne přednášek o módě nebo veganském stravování a SWAPU oblečení, během kterého se potkáš s týmem Slow Femme, který chce tímto způsobem poznat svoje čtenáře a komunitu osobně.

 

program odpoledne:

14:00 – 17:00 SWAP oblečení

16:00 – přednáška s diskuzí o veganském stravování

17:00 – křest Knižního magazínu Slow Femme

17:00 – 18:00 – přednáška s diskuzí o Slow Fashion

po celou dobu: DJ, možnost se potkat s redakcí Slow Femme, káva a dezerty z Chutnej

 

Tak si zapište do kalendáře datum 7.5. 2022, protože budete u nás na Letné swapovat a bavit se, tak abyste to náhodou nezapomněli 🙂.

BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ