asi AHA jo, vernisáž

Od 15. dubna budeme mít na Letné novou výstavu! 🎨 Tentokrát u nás bude vystavovat Johana alias Asi AHA Jo. Její přezdívka odkazuje na její tvorbu a zaměření na “AHA” momenty na které často naráží ve svém životě. Jsou to chvíle, kdy uvažuje nad bytostnými otázkami a archetypy, které jsou v našem kolektivním podvědomí.

 

Johana se kresbě a malbě věnuje už od malička. Soustředí se hlavně na propojení protikladů a odkazu na důležitost vztahu člověka a přírody, zvířat a jejich svobody, ženského a mužského principu, světla a temnoty, ducha a hmoty. S těmito protiklady pracuje k  probuzení osobní i kolektivní realizace harmonie na planetě Zemi a vědomého přijímání skutečnosti, hodnoty života i smrti.

 

Jeji tvorba je unikátní a někdy možná zdá se až snová! Často na diváka působí nadpřirozeně nebo étericky a to má svůj důvod. Figury záměrně zkresluje, aby divákovi připadaly záhadné, až nadlidské✨.

 

Její výstava v Chutnej na Letné bude sbírka akrylových a akvarelových maleb odhalující důležitost vztahu člověka a zvířete, což je jedním z nejhlavnější témat v Chutnej podnicích. Nenápadně se skrze malby poukazuje na práva zvířat, která z jejího pohledu v dnešní době nejsou dostatečně respektována, což má dopad jak na ekologii, tak kvalitu života na planetě Zemi.

 

Některé obrazy budou prodejní a případná část výdělku bude věnována neziskovým organizacím soustředící se na stejné téma, jako samotná výstava.

 

Vernisáž bude v PÁTEK 15.DUBNA v suterénu podniku na Letné od 19:00 a součástí bude i speciální hudební program. Tak se stav kouknout! A když to nestihneš v pátek, tak na to máš měsíc čas do 15. května🤗.

BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ CZ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ
BRUNCH MENU LETNÁ AJ