asi AHA jo, vernisáž

Od 15. dubna budeme mít na Letné novou výstavu! 🎨 Tentokrát u nás bude vystavovat Johana alias Asi AHA Jo. Její přezdívka odkazuje na její tvorbu a zaměření na “AHA” momenty na které často naráží ve svém životě. Jsou to chvíle, kdy uvažuje nad bytostnými otázkami a archetypy, které jsou v našem kolektivním podvědomí.

 

Johana se kresbě a malbě věnuje už od malička. Soustředí se hlavně na propojení protikladů a odkazu na důležitost vztahu člověka a přírody, zvířat a jejich svobody, ženského a mužského principu, světla a temnoty, ducha a hmoty. S těmito protiklady pracuje k  probuzení osobní i kolektivní realizace harmonie na planetě Zemi a vědomého přijímání skutečnosti, hodnoty života i smrti.

 

Jeji tvorba je unikátní a někdy možná zdá se až snová! Často na diváka působí nadpřirozeně nebo étericky a to má svůj důvod. Figury záměrně zkresluje, aby divákovi připadaly záhadné, až nadlidské✨.

 

Její výstava v Chutnej na Letné bude sbírka akrylových a akvarelových maleb odhalující důležitost vztahu člověka a zvířete, což je jedním z nejhlavnější témat v Chutnej podnicích. Nenápadně se skrze malby poukazuje na práva zvířat, která z jejího pohledu v dnešní době nejsou dostatečně respektována, což má dopad jak na ekologii, tak kvalitu života na planetě Zemi.

 

Některé obrazy budou prodejní a případná část výdělku bude věnována neziskovým organizacím soustředící se na stejné téma, jako samotná výstava.

 

Vernisáž bude v PÁTEK 15.DUBNA v suterénu podniku na Letné od 19:00 a součástí bude i speciální hudební program. Tak se stav kouknout! A když to nestihneš v pátek, tak na to máš měsíc čas do 15. května🤗.